مقامات و مسابقات

تعداد مسابقاتی که اعضای باشگاه واحد زاهدان در آن شرکت کرده اند و مقام کسب نموده اند:

ردیف

نام مسابقه

رتبه- جایزه

نام  عضو

1

جایزه ویژه مرکز علمی وفناوری هنگ کنگ

جایزه ویژه

سيد محسن كالوندي

2

چهلمین دوره مسابقات بین المللی اختراعات وابتکارات ژنو سوییس

دوم - نقره

سيد محسن كالوندي

3

مسابقات علمي اختراعات

اول- طلا

سيد محسن كالوندي

4

مسابقات بين المللي اختراعات وابتكارات ونواوري هاي علمي ژنو2011

اول- طلا

سيد محسن كالوندي

5

مسابقات بين المللي اختراعاتTابتكارا ونواوري هاي علمي لهستان

اول- طلا

سيد محسن كالوندي

6

مسابقات بين المللي اختراعات ورشو لهستان 2010

دوم - نقره

سيد محسن كالوندي

7

مسابقات بين المللي اختراعات وابتكارات ژنو سوئيس

دوم- نقره

سيد محسن كالوندي

8

مسابقات بين المللي اختراعات مالزي

دوم- نقره

سيد محسن كالوندي

9

It Security for the Next Generation Asia Pacific & MEA Cup2012

سوم

مسعود نارویی

10

جشنواره الگوهای برتر تدریس1390

اول

رضا جلیلوند

11

جشنواره روش های نوین تربیت اجتماعی1390

دوم

رضا جلیلوند

12

جشنواره روش های نوین تربیت اجتماعی1390

سوم

رضا جلیلوند

13

المپیاد علمی ریاضی1382

اول

ابوطالب صفدری

14

قهرمانی مسابقات شطرنج1385

اول

سعید رضایی بنجار

15

مسابقات طراحی استان سیستان و بلوچستان (سازمان تبلیغات اسلامی 1379)

اول

سعید رضایی بنجار

 

16

سومین دوره مسابقات روز ملی بتن- مسابقه مکعب بتنی با وزن و مقاومت مشخص1384

سوم کشوری

حامد مخدومی در میان

 

17

TOEFL iBT, ETS USA 2011

رتبه 89

فضل الله سلیمانی

 

18

IELTS Academic, ESL, Cambridge University Examinations 2009

7

فضل الله سلیمانی

 

19

رقابتهاي هلال مهر1390

اول

احمد رضا شهرکی

20

نهمين جشنواره مخترعين بسيجي1389

اول

احمد رضا شهرکی

21

هشتمین جشنواره مخترعین بسیجی1388

دوم

احمد رضا شهرکی

22

هفتمین جشنواره دانشجویان بسیجی1387

اول

احمد رضا شهرکی

23

پنجمین جشنواره دانشجویان بسیجی1384

اول

احمد رضا شهرکی

24

هفتمین دوره مسابقات کشوری موشهای هوشمند1389

اول

بهزاد هرمزی

 

25

هشتمین جشنواره دانشجویان ممتاز،مبتکر و نوآوربسیجی،شاهد وایثارگر استان سیستان وبلوچستان 1388

اول

بهزاد هرمزی

 

26

مسابقات رباتیک جوان خوارزمی1388

سوم

بهزاد هرمزی

 

27

مسابقات رباتیک کشوری شیراز سماء1388

دوم

بهزاد هرمزی

 

28

مسابقات رباتیک کشوری شیراز سماء رقابت فنی

اول

بهزاد هرمزی

 

29

مسابقات بین المللی ایران رباتیک اوپن قزوین 2009

اول

بهزاد هرمزی

 

30

مسابقات ربات های سه بعدی

سوم

حمیدرضا نجاتی

31

چهارمین دوره مسابقات ربوکاپ بین المللی فونیکس آزاد ایران

دهم

سید میلاد میرکاظمی

32

اولین کنگره ملی ربات های نجاتگر

اول

حمیدرضا نجاتی

33

چهارمین دوره مسابقات ربوکاپ بین المللی فونیکس آزاد ایران

سوم

سید میلاد میرکاظمی

خبرنامه الکترونیکی

برای دریافت خبرنامه های روابط عمومی دانشگاه ایمیل خود را در کادر ذیل وارد نمایید.

ارتباط با ما

ارتباط با معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه

در رسانه‌ها

رویدادها و اخبار داشنگاه را در سایر رسانه‌ها همرسانی کنید.